FG divný!?

7. dubna 2008 v 15:17 |  News
Ahojky lidišky! :)
Včerejší den byl FG divnej:
Ráno jsem zase vstávala brzo a jukala na pohádky! :) Potom jsem byla na PC, páč jsem musela napsat něco do školy.... Mamka vstávala kolem 11:30 hod., tak jsem snídala v poledne. :)
Měla jsem jít s holčinama ven, ale moc se mi nechtělo.... :( Navíc mě pekelně bolela hlava... Šla jsem radši spát. Jenže tudy jezdila záchranka a hlasitě houkala. Když jsem to slyšela, trhla jsem sebou a rychle se podívala z okna, kam jede. Když jsem se snažila zase usnout.... už to nešlo a tak jsem tam jen tak ležela a hrála hry na phonu! :) ... potom jsem jen slyšela mamku, jak zamkla dveře, protože šla na oslavu.... Byla jsem sama! :)

Za chvilku někdo dole zazvonil... Když jsem zvedla sluchátko, bylo mi jasné, že to jsou holky! Ječely jedna přes druhou, co se jim stalo! To jsem NEMOHLA propásnout a musela jít ven taky! ... Rychle jsem se oblékla a pádila dolů.
Nejprve se šla T. převlíknout domů a potom jsme stály u plácku, kde se většinou hraje fotball. Byli tam nějaké děti a dva dospělí. ... A potom to začalo!!! (Od A. jsem zjistila, že se líbim jednomu klukovi, který chodí do "áčka", A. chce jeho mladší brácha, on je stejně starej jako já a s jeho ségrou mám tělocvik!!!)
K. společně s ostatníma klukama se přibelhal k paneláku a opřel se o něj. V tu chvíli přišly holky, který fg nemusim! :! Začaly tam ječet na K., ať jde k nim. On se teda "odlepil" od toho paneláku a belhal se k nim. Potom na něj zavolal KO., ať na něj počká, tak K. se tam tak otočil a potom se zastavil přede mnou a T.! !!! Nejprv se podíval na T., potom na mě a dál se belhal směrem k holkám!!!
My jsme se potom zase vrátily k paneláku, opřely jsme se a dál sledovaly fotball. Za chvilku jsem zpozorovala kluky i s K., jak procházej mezi ostatníma panelákama. K. se furt ošíval a díval se našim směrem. Jelikož byli docela daleko, celou tu dobu jsem je pozorovala. Než zašli úplně a ztratili se nám z dohledu, K. se zastavil! Stoupl si smerem k nám a mávala jako o život! Byla jsem docela zmatená! Zvedla jsem ruku (jen ji ohla v loktu), aby si nemyslel, jak nejsme namyšlený, ale pochybuju, že mě viděl, jelikož už zacházel úplně...
A. už musela domů a mě už byla taky zima! Šly jsem ještě A. doprovodit. U vedlejšího vchodu stál ten kluk, co mě chce. Holky na něj volaly něco jako: "Ona je teď volná, neboj. Vy byste se k sobě tak hodili...!"... Myslela jsem , že je zabiju! Cestou nazpátek jsem se na něj radši ani nepodívala, ale koutkem oka, jsem zahlídla, jak se culí! :)
Šla jsem ještě doprovodi T., když jsme v okně uviděly KUK! My jsme zase ječely "KUK" a on se jen culil. Potom jsme ho zdravily... a on nic. Potom jsem zaječela: "Čau, ne?" a on se teda odhodlal, že zamával rukou jako malé děcko! Docela sranda... :)
Když jsme se s T. rozešly, KUK šel ještě ven s nějakým klukem a šli za mnou! Trapas! Já šla normálně domů a potom jsem radši přešla silnici! :) (Bála jsem se, že tam bude ještě ten kluk... mno... ten "tamten" :), ale naštěstí už ne.)
FG divný, ne!?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Janča Janča | E-mail | 30. června 2008 v 18:55 | Reagovat

Divný? Vůbec ne! Písej dál.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama