Woohey!

13. dubna 2008 v 10:06 |  News
Lidišky! Já mam takový štěstí... :) ... nebo nevim jestli "štěstí", je to správný slovo, ale nevim, jak jinak to nazvat! :)
Včera jsem šla ze školy s kámoškama do krámu. Nechtěla jsem tam jít, protože tam stáli kluci... A byl tam i "tamten"... T. mě překecala, abych tam s ní šla. (Mno a já se samozřejmě nechala překecat.) Kluci zase měli ty jejich debilní kecy a A. na ně začala (Podle mě docela hystericky!) ječet, že já ho stě nechci. M. řikal, že jeslti ho teda nechci, tak ať to řeknu sama. A potom se mě zeptal: "Chceš ho teda nebo ne?" Já jsem nasupeně řekla: "Ne." a oni si potom začali dělat srandu z T. Prej...:"No ona tě nechce, protože se líbíš tý ve prostřed!" A podle nich to byla asi děsná sranda! (Soudim podle toho, jak se smáli!)
Když jsme vycházely z krámu, kluci už byli taky na odchodu domů a A. šla domů jako jediná. (My jsme se etě vracely.) Obě s T. jsme jednohlasně zaječely: "Tak ahoj A.!" a kluci se otočili a počkali si hezky na ní!
My s T. jsme se vrátily do školy.

Byla jsem s babičkou ve městě, koupit novej mobil pro ní (Nokia 5300 Xpress Music) a potom jsme zašly do Unionky, abych babičce ukázala všechny důležitý funkce. (Myslela jsem že umřu!) Potom mě "vyhodila" u nás a já šla domů.
Potom jsem šla ven. Věděla jsem, že K., T. a An. jdou ven. Nejprve jsem se je snažila najít sama, ale co já vim, kde byly? Napsala jsme T., že jsem doma a abysme šly ven. T. mi odepsala a domluvily jsme se.
(... Venku to bylo vážně super!!! Potkaly jsme Sch., M., K. a KUKA! :) Byla docela sranda.. nejprve jsme jenemohly najít, ale potom T. a její bystré očko je objevila! Chtěla okolo nich projít, ale já s tim nesouhlasila! :)Bylo by to vážně DĚSNĚ nenápadný! :D) ...Nakonec jsme se nemusely tolik "namáhat", jelikož se ochomejtali kolem.
Nejprv jsme je viděly za pláckem. Potom jsme šly "nenápadně" kolem a Sch. šel okolo. T. chtěla jít za nima a jí jsem ukázala na Sch. a ona zaječela: "S... na Sch!" Samozřejmě to bylo DOST hlasitý, takže se otočil a díval se na nás jako na magory!
My jsme potom pokračovaly, dál jakoby za Sch., když T. napadlo, že půjdeme za klukama a začneme s nima kecat. Nejprve jsem nesouhlasila a začala jsem na ně ukazovat "fakáče" :). Nakonec jsem ale souhlasila. T. řekla, že bude mluvit a s tím jsem 100% souhlasila! :) Otočily jsme se na patě a rázně kráčely k nim. v půlce cesty jsem se zastavila. Nemohly jsme tam přece jen tak přijít a začít se s nima bavit. (Mezi mnou a T. je to nekdy taková hra, jako "kdo s koho". Kdo dřív ustoupí... tohle jsem nehodlala udělat...) Řekla jsem, že teda jo, jdeme k nim. Těsně před okamžikem, kdyby jsme vstoupily na tu uzounkou cestičku a oni by nás zahlídly, jsem se zastavila a řekla, že NE!!! T. se jen začala smát a zabočila za mnou. (Věděla jsem, že T. by za nima nešla a nepromluvila na ně. Ale někdy se stává, že člověk u NÍ neví a tohle zrovna byl ten okamžik!)
Potom T. prozvonila A. a mi šly za ní.
Já jsem potom už musela domů :( a tak mě holky šly alespoň doprovodit! :)
Woohey, woohey!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 LolliN LolliN | E-mail | 22. dubna 2008 v 14:09 | Reagovat

Sauky pani H...í...á :D:D:D adewka

2 Black-Loginka Black-Loginka | 22. dubna 2008 v 14:11 | Reagovat

Ha ha ha! Děééésně vtipný...! Mno.. co dodat.. paní Č...ková! LOL :D

3 LolliN LolliN | E-mail | 22. dubna 2008 v 14:12 | Reagovat

Jaká paní Č...ková pffff!!!! Ne ae mas to tay fakt super mno date mi zapravdu lidisky ze je to zen nejky blog na celem sirem svete??? :D

4 Black-Loginka Black-Loginka | 24. dubna 2008 v 22:06 | Reagovat

:) Mocinky díky, kočko! X

5 Janča Janča | E-mail | 30. června 2008 v 18:37 | Reagovat

Zajímavé barevné řešení. Líbí se mi. Máš asi pěkně trapnou matku, že furt musíš domů. Ukaž jí komentáře, ať tak neprudí.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama