WOW!!!

22. dubna 2008 v 14:49 |  News
Nevěřili byste, co se stalo v sobotu!
Vstávala jsem ráno (Kolem 7:30hod.) a dívala se na pohádky. Měla jsem v plánu, že půjdeme s mojí kámoškou do posilovny. :D Jenže chvilku před tím, než jsem vyšla mi K. zavolala, že nemůže. :( Co se dalo dělat? (Ne, nešla bych tam sama!)
Zavolala jsem babičce, jestli k ní můžu přijít, aby mi zkrátila tepláky... (Nejprve jsem je nemohla najít... ale nakonec jsem je objevila!)
Popadla jsem kabelku, narvala je tam a chvátala k babičce. (To bylo kolem 12:30hod.)
Když jsem dorazila k babičce, seděla už u stroje. Za pár minut jsme byly hotové a šly jsme zase k nám na oběd! :)
Po obědě jsem si RYCHLE šla umýt hlavu, ale ještě před tím, jsem napsala T., že nestíhám a že se zpozdím o 30min.! :)
Venku to bylo o.k. Potkaly jsme P., a tak jsme s ním byly a kecaly s ním! :) (Seděli jsme na lavičce směrem na cyklostezku a tg...)

Potom jsme potkaly A., jak za náma utíká. Začala nám vykládat, jak její mamka dělala koblihy a jak jsou od ní děsně dobrý atd... My jsme šly za ní (Šla etě společně s N. a R. = sestra a bratránek. :)) My jsme šli s T. a P. k ní a ona prej takový: "Kam dete?" a dívala se na nás jako na nějaký debílky.... Já jsem jí odpověděla: "My deme s tebou na jídlo." A smála jsem se u toho. Podívala se na mě ještě fůř a povídá: "Ale já vám žádný jídlo nedam." Jako kdyby jsme jí žebrali!!! My jsme šli teda s ní do vchodu a A. zalezla do bytu. Poté přinesla velký talíř plný pocukrovanejch koblih a různejch šátečků. Bratránkovi povídá: "Na R., vem si tadyto a tadyto." A podala mu koblihu a ještě něco. R. to "druhý" nechtěl a A. řekla, že si to vezme sama!
Mě venku byla zima a chtěla jsem jít domů pro bundu. T. a malej P. šli se mnou. Řekli jsme to a odešli jsme.
Doma jsem si vzala bundu, napila se a zase jsme šli. Před vchodem byla A. s R. a N. A. si tam četla časopis. (Absolutně jsem nepochopila, proč si brala ven časopis, když stejně jenom couráme...!) Všimla jsem si, že na lavičce sedí "tentamten". A. tam dřepěla na bobku a četla si. (Byla nas..štvaná, páč asi neslyšela, co jsme řekli. ... Jako že jdeme k nám!) Ptali jsme se jí, jestli teda jde a ona tam chtěla zůstat. ... Tak jsme teda šli!
Chvilku jsme postávali u plácku a potom P. musel domů. My jsme ho šly doprovodit a potom jsme se vrátily zase k plácku a postávaly tam. Za nedlouho přišel H. etě s nějakým klukem. Přinesli míč (Upe vyfouklej!) a hráli s nim "fotball"! Přihrávali i T. a tak si s nima taky chvilku kopala.
Cca za 15 minut přišel K. s KUKEM!!! Opřeli se o panelák a koukali na ostatní. (Zůstal tam etě jeden kluk s kolem.) K. si za pár minut půjčil to kolo a začal na dalším plácku (Cca 20 m od nás.) dělat "free style"! :) Něco se mu dokonce podařilo, což jsem koukala, ale snažila jsem se na něj nekoukat! :) (Aby si nemyslel...) My jsme koukaly na KUKA a chtěly jsme jít němu. T. na něj začala volat: "KUK, pojď sem pokecat, ne?" Já jsem na ní jen koukala s otevřenou pusou, ale přidala jsem se! :) "Já se ale stydim" odpověděl. "Aha..." To bylo jediné, co jsem mu na to odpověděla. (co taky jinýho, že?) za chvilku jsme to ale zkusily znova. "Ty se stydíš?" Zeptala jsem se ho. "Ne." odpověděl. (Dost krutě si protiřečil, ale neřešila jsem to ...) "Tak pojď k nám, ne?" vyzvala ho znova T. "Tak pojďte vy sem." odpověděl. "Teď nebo nikdy." Řekla jsem T. a váhavě jsme vykročily ke KUKOVI!
... A najednou to šlo všechno SKORO samo! Nejprve jsme se ptaly, jak se jmenujou (T. se ptala: "A jak se menuje ten tvůj kámoš?" A ukázala na K. ... Musela jsem udžet smích... Ona o něm ví snad vše a ptá se, jak se jmenuje...!) Ptala jsem se kam choděj na školu a do kolikátý. KUK odpověděl, že do třeťáku. "Takže je ti tak 17, 18." "Jo, tak nějak..." Odpověděl. "Tak kolik?" Zeptala jsem se ho, protože těžko mu mohlo bejt 17, 18! "... No bude mi 18." Odpověděl, skoro jako kdyby se za to styděl "Aha, takže 17.?" Řekla jsem suše! :) V tu chvíli mi ho bylo trochu líto, protože on je sklonil hlavu k zemi...
Potom si s tim malym klukem zapálili. My jsme tam stály jako trubky, co jsou slušný a nekouřej. (Což je taky pravda! :D) Já už jsem každou chvíli chtěla jít, ale T. ne a tak jsme tam "oxidovaly". Kluci si potom začali povídat mezi sebou (Hlavně o chlastu.) a potom se K. začal posmívat jednomu klukovi, co měl odstátý uši. (Jindy by mi ho bylo líto, jenže tenhle kluk je debílek a zasloužil si to, ikdyž to neslyšel...) Byl fakt vtipnej a my s T. jsme dostávaly výtlemy! XD
... Potom odněkud vytáhly kovovou kuličky a K. začal dělat návrhy na sázku. (Že hodí kuličku a KUK jí bude muset najít. Když jí najde, vezme z domova chlast, když ne, zaplatí za něj dluhy. ... Muselo to být opravdu moc, páč se mu do toho nechtělo...!) Nakonec tu kuličku K. vyhodil a šel jí hledat. My jsme tam teda byly s KUKEM samy, ale nějak jsme toho nevyužily... K. se za chvilku vrátil i s kuličkou, což jsem koukala! Potom si povídali mezi sebou, ale byla to sranda! (Mimochodem.. celou tu dobu jsem už chtěla jít a říkala jsem to skoro každou chvilku, ale T. trvala na tom, že tam zůstaneme.)
Nakonec se tada kluci domluvili a šli ke K. domů. (Okolo šla jeho ségra...) My jsme tam furt stály jako slušný trubky co nekouřej a KUK se nás zeptal, jestli jdeme s nima. Mě se moc nechtělo, ale T. jo, tak jsem souhlasila. "A kde bydlí?" zeptala se T, ikdyž věděla i po paměti, kde bydlí! "Tady, ve S.L. To je kousek." Odpověděl. ... Po chvilce zase: "A kde teda bydlí?" "Tam dole. Vidíš ten modrej barák? No... tak tam." Odpověděl KUK.
K. šel asi 60 metrů před náma se ségrou a my jsme šly s KUKEM! (T. mi půjčila mikinu, protože mi byla děsná zima a potom jí chtěla na zpátek.) Já jsem jí nechtěla vrátit, protože jsem se ani pořádně nezahřála. T. na mě ale furt naléhala a nakonec řekla KUKOVI: "Řekni jí něco!" KUK nejprv nic nedělal a potom se mi podíval zblízka do očí a řekl: "Řekni jí něco!" já jsem se jen zasmála a za pár minut jsme jí tu mikinu stejně vrátila...
Když jsme došli na místo, K. už byl v baráku. KUK se posadil na zídku a čekali jsme. Mlčeli jsme a KUK si mě prohlížel... Bylo to divný a jen se usmíval... Za chvilku K. vykoukl z okna. "Hele, tak já vemu odsud ten CHLAST a ty za mě zaplatíš ten dluh, jo?" (Ten CHLAST hlasitě zašeptal! :D) "To teda ne!" Protestoval KUK. K. zase zalezl a my jsme čekali. Já už jsem musela jít. (V 19:30hod. doma!!!) Řekla jsem, že za chvilku budu muset jít, abych stihla Simpsnovi! :D (Nic jinýho a lepšího mě nanapadlo...) KUK řikal: "Ale dneska dávaj hokej! Tak do 10!!! To je pěkně trapná výmluva!" "Né tak já musim domů, no..." Řekla jsem otráveně. "Tak to je ještě trapnější výmluva!" "Hele jako proč mi nevěříš??? Já fakt musim domů!"
"Hmmm. tak mi vytoč její číslo a řeknu: Dobrý den, M. je se mnou. Nashle. a potom to položim. A potom zavolam tvojí mámě", ukázal na T., "a řeknu: Dobrý den, T. je se mnou, tak nashle."
Najednou mi zadrnčel mobil. Mamka! Musela jsem už domů! Byl to takovej trapas!!! Malinká slušná holčička, která nekouří musí domů! "Tak přece mě tady nenecháte samotnýho!" A díval se na mě psíma očima. Já jsem tak děsně nechtěla jít! "Ale já fakt musim..." Řekla jsem omluvně. "Hele, ale jeslti fakt musíš, tak di..." Řekl nakonec. Domluvili jsme se, že se zítra uvidíme... My už jsme pádily nahoru a já potom rychle domů...!
Mamka byla celkem naštvaná, ale já měla upe dobrou náladu!!!
Byla jsem s KUKEM a K. venku!!! WOW!!!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Janča Janča | E-mail | 30. června 2008 v 18:30 | Reagovat

Mamka to rozchodí. Fajn večer,co? Ale podle předchozích článků Kukovi psí oči moc dlouho nevydrželi. Vše se vylepší. Článek na můj vkus moc dlouhej.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama