Že by už puberta...?

26. června 2008 v 18:12 |  News
O5 všechny zdravím!
V sobotu jsem jela s rodinou na "Letecký den" v Mladé Boleslavi. Vůbec jsem tam nechtěla, ae mamka mi slíbila, že se pojedeme podívat do nábytku (Budu mít komplet nový pokoj!) a do Olympie. "Tak ok."

Ráno pro nás přijel M. a jeli jsme pro babičku. Když jsme zatáčeli, uviděla jsem se lavičce KUKA. Pořádně jsem se tam podívala a uviděla jsem, že tam sedí s nějakou holkou! On seděl na jedný straně a ona na druhý. On se "TAK" culil a stahoval si rukávy mikiny! Nejprv jsem vydechla, podívala se na zem, ae ptm zase na ně... Byl to docela hroznej pohled... Celou dobu, co jsme jeli, nemyslela jsem na nic jinýho.... Nevěděla jsem, co si o tom mam myslet...
Přemýšlela jsem, jestli je to dobře, že jsem je viděla nebo ne... Kdybych je neviděla, možná že bych na něj tky myslela, ae na to, jak je krásnej, úžasnej atd... Najednou mě ae napadlo: "Co je na něm vlastně tak hezkýho???"
  1. Nikdo z dospělých ho neznal, takže mi nemohl nikdo odpovědět...
  2. Tuhle otázku jsem neřekla nahlas...
  3. Nikomu jsem to neřekla.
Přemýšlela jsem, jak se asi budu chovat, až ho uvidim, ae on mě nejspíš neviděl... (Což je dobře!) Nevěděla jsem, co mám dělat já.
  1. Chovat se jakoby nic.. Nic jsem neviděla a doufala jsem, že už je spolu neuvidim (... Čtěte dál a dozvíte se, co tím myslím...) ...
  2. Říct nějakýmu celkem pěknýmu kámošovi, aby se se mnou před nima držel za ruku... (Ako můj kluk...) Ptm bych se s nim "rozešla" a chvíli bych byla smutná..., ae za čas by to spravil... (Tohle byl ae strašnej nápad!:
  1. Bylo by mi HODNĚ trapný říct to... nějakýmu kámošovi
  2. Nechtěla jsem se "opičit"!
3. Bejt na něj naštvaná.. dívat se na něj nejhoršíma pohledama/ignorovat ho! (To by ae znamenalo, že jsem ho viděla s tou holkou...!) 4. Bejt smutná... To by ae znamenalo, že jsem ho viděla s tou holkou...!)
... V nábytku to bylo super a nejradši bych bykoupila celej krám... a v Olympii mi mamka koupila kšiltovku a kraťasy, tgže jsem byla ráda, že jsem z toho alespoň "něco" vytřískala! XD
Na letišti byla nejprve nuda, ae ptm se to tam "rozjelo" a bylo to moc hezký! Ako první tam předváděly gripeny akrobacii a to bylo upa úžasný... Ptm tam byly vásadkáři a spouštěli se krásně nad náma a to bylo tky super. Mno a mezi posledníma co jsme viděli byly "Red Bull" letadla a to upe geniální... Stě hukot!!! XD
Kolem 22:00 hod. mi přišla sms od T., že teď prošel okolo jejího baráku KUK s "nějakou" holkou... Bylo mi víc než jasný, že je to ta z rána... "Hmm..., tgže oni spolu byli celej den... Super mno..." pomyslela jsem si a už jsem se nemohla na nic jinýho soustředit než na tu představu... (Předtím jsem četla.)
Druhý den, v neděli, jsem šla s T. zase ven a viděla jsem KUKA s tou holkou, ae nedrželi se za ruce.., jen šli vedle sebe... , ae už jenom to, že on mě viděl, jak já vidim jeho s ní, bylo hrozný...!
Mno co.. nedá se nic dělat....
Že by už puberta????
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Z.u.Z.U.l.k.a. Z.u.Z.U.l.k.a. | Web | 26. června 2008 v 18:30 | Reagovat

Ahojyk moc díky žes mi pochváli muj blog ten tvuj je taky goood !!

2 Janča Janča | E-mail | 30. června 2008 v 11:49 | Reagovat

Trochu jiné pojetí. Líbí se mi očíslované myšlenkové pochody.Je fajn, že to už neni tolik o K.Dozvím se co děláš, když se neflákáš na lavičkách. Jen tak dál. Těším se na další.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama