HULK

9. července 2008 v 22:09 |  News
Doufám, že všichni znáte Hulka!!! Pokud ne, tg čtěte dál! ... A jeslti j, tg tky čtěte dál! Dozvíte se o něm DALEKO víc!

Teď se ale na chvíli vrátíme k mému foťáku! Rozhodla jsem se, že ho vrátím! Stě mi nevyhovoval...! Když jsme vešly do prodejny (Já, mamča a babička.), šly jsme hnedka za jednou ženskou. Když jsme jí řekly, že bych chtěla vyměnit foťák, páš mi nevyhovuje, začala na celý elektro ječet: "Tobě nevyhovuje té zet devítka???" A čuměla na mě jako na dementa, co neví kolik je 3+5... (8!) Ptala se, co mi tam "nevyhovuje" ae já jí nemohla říct, že hlavní důvod je, že se mi nelíbí! Tg sem řekla, že dyž sem fotila doma, tg to bylo rozmazaný, (Což je pravda!) a ona hnedka volala na tu svojí kolegyni. Ptala se, na kterou scénu jsem to fotila a jestli jsem jich zkoušela víc. Já řekla že j, a ona tký: "Tak to je divný. Tady od nás má skoro každej Lumix a je s nim hrozně spokojenej!" Ae mě nezajímaj ostatní!!! (Teď to nemyslim nějak sobecky!) Začaly to vybalovat a zjistily, že jsem doma zapomněla nabíječku! Oh shit! Tg sme jely k nám, já vzala nabíječku a zase zpátky do prodejny...! Nakonec mi tea dala pokoj s těma dotěrnejma otázkama a ta její kolegyně řekla, ať si vyberu jakej chci. Já si vybrala ten Nikon (S 550) v tmavě modrý. Oni to tea přepsaly a vše bylo ok!
Ptm jsme pádily o5 domů! Mamka začala dělat oběd a já vybalovala foťák. Když jsem čistila displey, zjistila jsem, že je prasklej!!! Ptm volala babička, ať si přijdu pro money. ... Po obědě jsme tam tea skákly. (Foťák jsem vzala sebou, páš sem se domluvila s A., že ptm za ní přijdu.) Babičce jsem řekla, že je prasklej displey a ona se okamžitě začala oblíkat, že tam tea zse jedeme.
Když jsme tea znova přijely, šly jsme rovnou za tou ženskou, co nás obsluhovala před tím. (Šla jsem jen já a babička, páš mamka šla pro tapetu do pokoje, která už přišla!) Už jen když nás viděla, tg se tvářila hnusně! Když jí babička řekla, že to chceme reklamovat, šla za tou kolegyní (Ani si neposlechla o co de!) a něco jí tam vykládala a ptm šly za náma obě dvě. Ta, co přišla, se normálně zeptala, co se stalo, my jí to řekly a ona se zeptala, jakou chci tea barvu, já řekla že černou, ona to ZASE přepsala a bylo to ok. .. Mohly sme v pohodě odejít a nebylo z toho žádný drama!
Doma jsem si ho o5 rozbalila a už byl ok. ... Problém ptm byl, že jsem zjistila, že jsem v tom modrym zapomněla kartu! (1 GB!) Tg jsem se stavila za A., všechno jí řekla, že tam musim etě jednou a ona šla hnedka SAMA OD SEBE se mnou!!! (Tomu se řiká kamarádství, kdyby něco! XD) Když jsem tam přišla, šla jsem k pultu, řekla tomu brigádníkovi, že jsem si jí zapomněla a on že se tea hnedka po ní půjde juknout. Za chvilku mi jí vrátil, já poděkovala a odešly sme. Myslim, že mě a mojí rodinu tam HODNĚ dlouho nebudou chcít vidět! XD ... Mno a co... stejně už mám vše, co jsem chtěla! XD
Cestou nazpátek, na nás pískali nějaký kluci! XD Ptm jsem se na ně otočila a zrovna zacházeli do Český pojišťovny (... Bo co to bylo... XD) a ten jeden zvedl ruku a mával! Já jsem jí po chvíli tky zvedla a zamávala mu. Jenže ptm vylezl ten jeho kámoš a oni pokračovali dál v cestě směrem jako my! (Obě jsme tam chytaly výtlemy! XD) Ptm furt pískali a my se jenom gebily!!! Ptm jsme přecházely a zastavil nám bus. Ten týpek se na nás culil jak na boží obraz a otáčel hlavu tak, jak sme šly. LOL ... Já měla dost! Ptm jsme si na chvilku sedly na lavičku a kecaly... Za chvilku jsme ae už zase pádily dom! Najednou A. povídá: "Hele támhleto vypadá jako KUK!" Já jsem zpozorněla... XD "Pane Bože, prosím, ať to neni on! Pane Bože, prosím, ať to neni on! Pane Bože, prosím, ať to neni on!" Modlila jsem se jako pobožná! XD Ptm jsem se na ty lidi zase podívala (Byli tři!) a řikam: "Simtě! Dyť to je holka!" Začala jsem být zase v klidu a dál kecat s A. Všimla jsem si, že ty lidi zabočili nahoru, tg jsem byla upe v klídku! Najednou jsem ae zjistila, že dou směrem k nám dolů! OMFG toe KUK!!! A. řikala, že ho pěkně ztrapní, že ho pozdraví jeho ménem a udělá takou grimasu! XD Já byla upe hotová a jenom jsem řikala: "A. prosím, buď zticha, buď zticha." A ona, že tea j. On šel s Hulkem (S tou "holkou"! ... Je o DOST větší než on a je tlustá! XD) za RUKU! Já myslela, že špatně vidim!!! Ae drželi se tg nějak divně... XD Ty ruce měli pokrčený, páš KUK asi hledal cigára a Hulk mlel něco o tom, že nekouří bo co...? KUK se celou tu dobu díval na mě a usmíval se!!! To mě dostával! Já jsem se dívala chvilku na něj a ptm na ty ruce a ptm jinam a zasklila sem ho! XD Když jsme byly už za nima, začala A. s kecama na Hulka a tim mě dostala! Já jsem tam chcípala smíchy!
Ptm jsme pádily HODNĚ VESELE domů, já se chlámala etě doma a ptm jsem se stavila za A. Vydaly jsme se na stezku směrem ke komínu a k teplárně. Já jsem fotila A. a ten jeden chlap na nás čuměl a chtěl nás vyfotit. Já mu řekla: "To je dobrý, mi si vystačímě sami. Ale děkujeme!" XD Všimly sme si, že na komíně je tky jeden chlap a on ptm začal na nás volat, jestli fotíme a že ty fotky bude tky chtít a že za 30 min. půjde dolů. My sme řekly, že to nepůjde, že fotíme foťákem, ae že se ptm MOŽNÁ vrátíme! XD (Samo, že n! XD) Šly jsme zase nazpátek a vydaly se na další stezku. Tam jsme ptm natáčely videa... XD Chtěly jsme si sednout na lavičky, ae zjistily jsme, že tam sou nějaký mamči. Já jsem si sedla na tu lavičku, A. na druhou a kempily sme tam! XD Oni si ptm tky sedly (Před tim stály u kočárku...) a kecaly. To jedno mimčo se počůralo a tg ho ta máma musela přebalit! Já jsem je odtamtuď chtěla nějak vystrnadit a jsem na mobilu pustila jednu písničku co nejvíc nahlas. Oni si v poho kecaly a přebalovaly. (Tea jenom ta jedna máma!) Já chtěla naštvat a tky vystrnadit, tg jsem pustila instrumental, kterej leze za chvilku na mozek. Furt nic, ae ta máma FURT přebalovala, tg jsem to pustila etě jednou a oni vypadly! XD
Pak jsme pádily pryč a zase sme viděly Hulka a KUKA! (Ae nwm, jestli oni viděli nás...) A. zaječela "Hulk" a ta "holka" se fg otočila! XD Ptm etě zaječela KUKOVO příjmení, ae on nic... :(
Ať žije HULK!!! 3x sláva! XD
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 omg-adewinka omg-adewinka | Web | 10. července 2008 v 14:19 | Reagovat

upaaa  super a navic je to pravda sechno!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama