Pan "Zarrach"???

3. července 2008 v 20:47 |  News
O5 jsem tu!
Na přelomu konce školy a začátku prázdnini, se mi stala taková nepříjemná věc, která trvala 10 dní! Po tuto neuvěřitelně dlouhou dobu, jsem neviděla Pana KUKA! Viděla jsem všechny ostatní a to i ty, které opravdu nemůžu vystát a nejradši bych je praštila něčím po té jejich ... hlavě! Nejdivnější na té celé věci bylo, že jsem nebyla smutná a ani jsem neměl absťák! Ikdyž jsem se mu zase ze zvyku musela dívat do okna, nic se nedělo. Maximálně jsem tak párkrát vzdychla, že jsem ho už fakt dlouho neviděla, mainko si postěžovala kámoškám a to bylo všechno!

Ptm začaly prázdniny... Kuci byli venku (Skoro.) ve dne v noci, ae KUK nikde! Nejprv mě napadlo, že někam odjel, ae ptm jsem viděla jeho bráchu a myslím, že on by bez něj nejel. (Není to ten "táborovej" typ, tgže na prázdniny by ho rodiče vykopali nanejvýš tak k babičce a myslím, že když už, tg oba!)
T. i A. mi řikaly, že ho viděly. (T. z okna a A., jak šel s mámou. Ona byla prá hrozně naštvaná a na ty jeho "kámoše" se prý děsně mračila. KUK šel za ní, měl sklopenou hlavu a kluky ani nepozdravil nahlas. Jen tak na ně kejvnul...)
Když jsem ptm ten, 10 den, byla s T. venku, KUK vykouknul z okna. My jsme šly zrovna z krámu a já si nebyla 100%ně jistá, jestli je to on bo jeho brácha. T. mě ujistila, že to byl on, ae já z toho nic moc neměla..., ae neva...!
Mno... a včera jsem byla zase s T. venku. (Nejprv u ní na balkóně, ptm u nás a nakonec fg venku! XD) Seděly jsme na našich oblíbených lavičkách na stezce a já měla jeden ze svých "horších" dnů, tgže mi totálně hrabalo a smála jsem se každý pí... povině! XD (Jeden kluk se jmenuje Ivan a já taký: "Ha, Ivan!" a chlámala jsem se tomu jak dementek, kterej to v životě neslyšel, přitom se tomu s holkama, s mírou, smějeme!)
Zrovna když jsem se zase smála nějaký "chytrý" hlášce, otočila jsem se. (Přes silnici na lavičkách seděl Tágo, L. a malej V.) Najednou jsem ae uviděla H.! (Je to kluk, se kterym T. něco málo měla a on jí hrozně trápil...!) Já jen uviděla JEHO triko a bekovku a ptm mainko xicht... On čučel na nás (Na T.!) a viděl mě, jak se tam chlámu a... nwm co dělala T... Každopádně já jí to okamžitě řekla a ptm jsme už jen viděly tu čepici, jak jde dolů... T. se mě furt vyptávala, kam koukal, jak dlouho, co měl na sobě a nejradši by i věděla, jestli mu nesmrdělo z huby! (Což bych ovšem JÁ nezjišťovala! XD)
Za chvilku jsme se o5 začaly bavit normálně. Najednou jsem uviděla jednoho "kluka" (Nwm kolik mu je, ae vypadá tg na 24...), kterej si mi líbí a jednou jsme... mno to tay radši nebudu rozmazávat, ae mluvily jsme s nim s holkama! XD
Tgže on šel bez trika a dyž se blížili k panelákům a normální a frekventovanější civilizaci (Šel tam se svojí holkou...), tak si to triko nandal, ae jen ako aby ho netáhl v ruce, jinak zůstal odhalenej co nejvíc!!! Kdybych mohla, tg na něm oči necham, ae bylo by to blbý a etě blbější, dyž tam šel se svojí holkou... Tg jsem si "hrála" s klíčela a dělala, že mě hrozně zajímaj! T. se mě ptala, jestli si An. vymyslela jednu přezdívku na Xchatu sama a já řikam: "Jj, sama." A oni kolem nás zrovna procházeli a ten "kluk" se otočil a povídá: "Ne, Sandra to byla!" Já (Doufám... XD) jsem se usmála, T. určo (Ae přesně nwm.), on 10000%ně a ta jeho holka tky! Problém ae je, že on skoro furt nosí brejle. Nosí je ikdyž je zamračeno bo když už to sluníčko nesvítí tolik a etě větší problém byl, že je měl i teď, tgže jsem nevěděla, na koho se díval... (Mno... nedávam si naději, ae doufam že na mě... XD)
Já jsem ptm o tom furt mlela a T. už jsem lezla na nervy, tgže tam na mě ječela, ať už sklapnu a Tágo a spol. samo na nás čučeli ako co to děláme... (Já jsem si ptm stoupla, páš už jsem nemohla sedět a Tágo se na mě díval, něco řekl a ty dva se na mě tky otočili! Že jim to nei trapný, pomlouvat mě takhle!) Nakonec mi vyklopila, že jsem jí lezla na nervy hlavně kvůli tomu, že tam prošel H.! Blbec... takhle klidně dokáže "rozhádat" dvě kámošky a ani se nemusí snažit!
Ptm jsme se tea zvedly, že půjdeme na chvilku k T. před barák. Na boku KUKOVÝHO paneláku kempil KUK, velkej V., "KUKOVA" holka a KUKŮV brácha! KUK byl evidentně spokojenej a šťastnej, že je venku... (Nejspíš měl fg toho zarracha... XD (Mno... dobře mu tg... Nejspíš měl totiž blbý vysvědčení... XD .. Nwm...)
T. ptm zahlídla Hl. s Taxikářem a tg jsme to vzaly okolo nich... XD Oni ptm stáli u paneláku a bavili se tam s nějakým klukem, co venčil psa. (Takovýho malýho, tmavýho a vypadal dost nasraně.. XD... Ako ten pes!) A toho "páníčka" tam čekal další kluk a měl taký ftipný kecy a my s T. sme se smály. On si tooh všiml a povídá: "To je sranda, co holky?" Já jsem se otočila a řikam: "Hmm." (Tky co na to jinýho?) A on ptm etě: "Dneska je srandy kopec!" A pokračoval dál v cestě... My jsme ptm dorazily k T. před barák a ty kluci šli okolo.. XD
Tgže nejspíš to byl fg Pan Zarrach! XD

PS: Dneska jsem šla a okolo mě procházel Hl. a R. Já se dívala jinam a Hl. na mě: "Čau štávo, kam tečeš?" Já jsem se zmohla jen na to, abych otevřela pusu, tgže sem musela vypadat ako totální idiot! Ae já vůbec nečekala, že na mě promluví... a etě k tomu před R!!!
Mno mam dost...!

PS 2:Sry, že je to tg dlouhý, ae tohle se nedá popsat na pár řádků.. Bylo toho fg moc! XD
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 misulk@ misulk@ | Web | 3. července 2008 v 21:16 | Reagovat

take moooc pekny blog skamaradis se??

2 misulk@ misulk@ | Web | 4. července 2008 v 13:41 | Reagovat

ok jdu si te pridat

3 adewinka-OMG adewinka-OMG | Web | 4. července 2008 v 14:46 | Reagovat

Ahojky mas to tay mocinky hefky!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama