Ehm...

3. srpna 2008 v 13:32 |  News
Ahojky lidiškové!
Co je nového??? Mno.. je toho opravdu spousta!

Prvních 10 (17) dní jsem byla doma. 10. 7. jsem měla letět za tetou do Anglie. Dny před tím, jsem chodila s A. ven, fotily jsme fotečky a natáčely videa! XD
Den před odletem, jsem si chtěla pořádně užít a tak jsme s A. natáčely! Mamka mi najednu volala, že nemůže najít pas! Já jsem jí uklidnila, aby se ještě radši všude pořídně podívala, že za chvilku stejně půjdu domů, abych si sbalila. Cca za 45 minut mi mamka volala zase. Ten pas nebyl! Já jsem teda okamžitě letěla domů! Vážně nikde nebyl! Super! Mamka to psala tetě a ona jí okamžitě volala! Spletla si nějak dny, kdy jsme měly přiletět a vzala si volno od 17. 7., kdy jsme měly PŮVODNĚ odlítat! Tak okamžitě zabukovala letenky na 17. 7. → 24. 7. Splašily jsme tím babičku a jejího ex-manžela a oba přijeli k nám a pomáhali nám s hledáním! Když jsme ho nemohli vůbec najít, J. (Babičky ex.) vymontoval z komody šuplíky a zkuste hádat co tam bylo?! Ano, ano... mamky pas!
Následující dny, jsem chodila s A. ven, byla jsem u taťky... pohodička... :)
U tety... jak jinak... SUPER!!! → 4 dny jsme nakupovaly, 1 den jsme byly na výletě a 2 dny v Londýně! (Památky super, ale jinak nic moc... Docela mě to zklamalo...)
Když jsme přiletěly, zůstala jsem tay doma jen na víkend! Byla jsem s A., An., T. a H., venku. Bylo to docela fajn až na to, že jsme se všici rafli s T. (Měla špatnou náladu kvůli.. toe jedno!) Já jsem v pondělí musela jet na Moravu za strejdou. V úterý jsme jeli navštěvovta zámky a hrady, když babičce zazvonil mobil! Všichni jsme si mysleli, že je to upe normal hovor... ae tg to nebylo! Volali z L., z domova důchodců, že naše tetička umřela! Bylo jí 95 a zdravotně na tom nebyla nejlíp!
... Musím se přiznat, že někdy jsem nad tím přemýšlela... co budu dělat a jak se budu chovat, až vážně umře! Možná si myslítě, že je to ode mě hnusný, pokrytecký atd..., ale ona vlastně nebyla vůbec naše příbuzná. Byla to kamarádka babiččiný mamky. Já si jí pamatuju tak od 9 let...? Jezdili jsme za ní do Kr. Potom se přestěhovala k babičce do bytu. Potom byla v nemocnici, potom v domě s pečovatelskou službou atd.. prostě zůstala u nás ve městě. Navštěvovala jsem ji, ale spíše z povinnnosti, než-li kdybych chtěla! Nerada jsem k ní chodila. Nwm.. prostě jsem k ní měla "povinnej" vztah. Kdybych jí znala dýl a mladší, určitě bych jí měla radši! Já si na ní pamatuju jen jako na starou "paní". Zbytek rodiny jí měl moc rád. Když jsem občas slyšela nějakou historku, tetička se zachovala sqěle! Jen je škoda, že jí tak neznám. Vím, že skoro vždycky mi říkala, že jsem nějak ztoustla a občas mi dala nějaké peníze. Když jsem s ní byla sama, nevěděla jsem, co jí říkat, ale snažila jsem se jak nejvíc jsem mohla. Když za ní babička chodila, většinou jsem nechtěla. Nešla jsem. Naposledy jsem ji viděla začátkem prázdnin. Mamka se potom za ní ještě (Myslím.) dvakrát stavovala a já nešla! Nechtěla jsem. Radši jsem byla doma na PC, nebo venku s kamóškama... Jenže tehdy jsem nevěděla, že to byla moje poslední příležitost jí vidět!
... Přemýšlela jsem, jeslti se hnedka rozbrečím, ale nedokázala jsem si to představit! Najednou se to stalo! Nevěděla jsem co dělat... ale nebrečela jsem! ... Zato jsem poté každý večer potichu, v koutě vypouštěla slzy.. ale nejen za tetou, ale i za to, jaký jsem člověk!
... Jsem pokrytec! Občas ječím na svoje nejbližší lidi, kteří mě mají moc rádi. I strejda, kterýho jsem viděla max. 5krát v životě, mě má rád. Ale já se už strašně těšila domů! Nevím proč.. nic mi tam nechybělo.... ale prostě už jsem chtěla domů. Občas i lžu svým kamarádkám! A to i těm dobrým! Jsem srab! Bojím se spousty věcí! Nechci, aby mě někdo viděl brečet, abych někomu nedala najevo svý city... aby potom nebyly zraněný ještě víc, než kdyby se to ten "někdo" dozvěděl... Vážně... jsem ubohá! Myslím, že si spoustu věcí nezasloužím za to, jak se chovám...!
Super.. teď brečim, že skoro nevidim na monitor a tohle, co jsem sem napsala, jsem nikdy nikomu neřekla a neřeknu... a teď to píšu na netu, kde si to může každej přečíst???
Končim! ... Mam depku a už se MOC těšim k Zuzance mojí! XxX
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 zuzka zuzka | 3. srpna 2008 v 14:05 | Reagovat

Mishell,,ty vubec nejsi pokrytec!!!!Jsi naprosto uzasna kamaradka:),,jsem rada ,ze Te znam,,taky se tesiiim pa

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama