...Jen koukam... A díky!

15. září 2008 v 18:50 |  News
Zdrawím všechny čtenáře a "prohlížeče"..? (Nebo jak se jmenuje člověk, kterej si jen prohlíží obrázky a fotky... XD)
Každopádně jsem byla skoro celé prázdniny pryč, když začala škola neměla jsem na PC moc čas, jelikož jsem (FURT) u babičky a od úterý do pátka jsem byla na semináři se školním časopisem a neměla jsem moc čas sledovat návštěvnost.

Ze začátku jsem si dávala reklamy... (Ano..., je to smutné...!) a byla jsem ráda, když mě sám od sebe navštívil alespoň jeden člověk! A když mi přišli ma mail poslední dvě statistiky návštěvnosti, jen jsem koukala! Každý den, do byl minimálně jeden člověk!
Dnes jsem se dívala ráno a už tu byli tři lidi! A teď, k večeru už 10! Moc děkuju! :-*
B-L
PS: Neulejvala jsem se ze školy (I když to někomu tak může přijít..), ale jak jsem byla na tom semináři, byla mi tam zima a já chytrák ještě nosila žabky, protože mi strašně vadí uzavřené boty. Kupovidu mi na nohy zima nebyla, aw na trup jo..! Poslední den odjezdu jsem chytla strašnou rýmu a doma se k tomu přidal kašel... :(
Takže jsem celý víkend ležela, což bylo utrpení! Dny předtím, jsem vstávala ráno a byla na nohou až někdy do osmi do večera! (A když píšu na nohách, myslím tím vážně na nohách!) A teď jsem nemohla vystrčit ani hlavu na balkon a musela ležet, nudit se, smrkat, cucat pastilky proti kašli, ležet, ležet a nudit se..! .. Děs..!
... Ale alespoň jsem se vyhla písemce z matiky.. XD)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 zuzka zuzka | Web | 17. září 2008 v 15:17 | Reagovat

:)..tak se hlavne brzo uzdrav:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama