SEMiNÁř → 3. dEN → vEčER

24. září 2008 v 7:52 |  News
Dobré ráno! .. Tak už chodím do školy, ae je pohoda... Dnes máme od devíti, tak se pokusím sepsat tenhle článek až do konce!
Poslední večer byl HODNĚ zdeptanej...!
Museli jsme odevzdat naše práce a potom je opravit, dyž se učitelkám něco nelíbilo...
Moe práce:
  1. TV!
  2. Babylon
  3. Básnička
Jako první jsem ae začala sepisovat ten Babylon. Učitelky řekly, že "teď jsme plni těch emocí, těch různejch pocitů..., tak ať to rychle hodíme na papír, než budou ty emoce v tahu"...
Čítejte toto.. dopoledne dopíšu celééé! .. Musim se oblíkat... XD
♥ B-L♥

Stejný den a myslim že i čas, jen o týden později... Nestííham... :( Moc se omlouvam, ae pokusim se to sepsat co nejdříw! ;)
ZaatíííM!

Ahojky! Zdrawim z mého vyhřátého upe NEW zařízeného a nehotového pokojíčku! ♥

Takže.. konečně jsem se donutila dopsat tento článek! ;)

Takže jsem poslechla a začala psát Babylon. Podle instrukcí to mělo být tak 5 až 7 řádků a já to roztáhla na stránku a půl A4! B., spolubydlící, to musela 3krát přepisovat! Všichni jsme si držely navzájem palce, abysme to měly správně a nemuseli to předělávat. Když jsem "dopotila" své emoce šla jsem po schodech. Když jsem to odevzdala, skoro jsem nedýchala... Čekala jsem jenom, co mi řekne učitelka... Když skončila, pochválila mě! Byla jsem ráda a tak jsem brala schody po dvou, abych KONEČNĚ dopsala TV!
Když jsem to sepsala i s vzájemným rušením s holkama, odevzdala jsem to i se všema hvězdičkama a škrtancema a bylo okolo 21:00hod.! Abatyše si začala stěžovat a já jsem jí řekla:"Paní učitelko tohle je ta první verze. Vy jste to chtěly co nejdřív a tak jsem to ani nestihla přepsat!" Abatyše sklapla a vložila se do toho Běloba:"Tak fajn. My si to nějak přelouskáme. Díky. Máte už tu básničku?" Řekla jsem, že jo. "Tak jí doneste, abysme si jí mohly přečíst." Tak jsem poslušně šla nahoru abych ukázala básničku. Šla jsem ještě za Z., abych se jí zeptala na jeden článek, který má na starosti ona. Rovnou jsem jí vyklopila, že půjdu teď dolů odevzdat tu básničku. Z. mi řekla ať na ní počkám, že půjdeme spolu. Obě jsme odevzdaly práci a já jsem čekala, jak se na to bude twářit... Když to učitelka dočetla, moc nadšeně se netvářila. ... Vlastně se jí to wůbec nelíbilo... (Až na pár veršů...) Z. se tam s ní začala hádat, že to je moderní (To jsem řikala já... XD) a že je hlavní, že to má děj a ne, že se to někde nerýmuje! Byla do tý hádky tak zapálená, že na učitelky skoro ječela! Byla tan vytočená, že jí dala přečíst i učiteli, aby řekl swůj názor. ... Ten byl samozřejmě taky s učitelkama...! :( Pak jsem teda vzala ten kus papíru s rýmy a šla nahoru. Jakmile jsem zalezla do pokoje, neovládala jsem se! Začala jsem nadávat, že když se jim to nelíbí, tak ať si to píšou sami a že tomu nerozumí... atd.... Však to znáte! ;)
Holky se jenom smály a já jsem byla tak vzteklá, že jsem popadla mobil a vytočila mamky číslo! (Je totiž taky učitelQa) V rychlosti jsem jí objasnila situaci a přečetla básničku.. co ona na to...? V našem malinkatém pokojíčku bylo najednou tolik lidí...!? Všichni jenom poslouchaly, jak čtu svůj výtvor a odpovídam mamce. V půlce hovoru přišla P., aby se zeptala na něco Z. a tak si tam začaly povídat...!? Mamka mi doporučila, ať jim vpálim do xichtu nějakýho ruskýho básničkáře.... Nejprv jsem nechtěla, ale jakmile jsme sešly zase dolů, Z. spustila, tak jsem se přidala taky! XD (Přece jsem jí v tom nemohla nechat!) Učitelky řekly, že jim je to jedno a že stejně chtěj, ať to přepíšu! Potom ještě něco k tý telce... Když mi Běloba říkala, co tam mam špatně, začala jsem s ní o tom diskutovat. Byla jsem už v tý hádavý náladě a tak jsem toho musela využít! XD (Myslim, že bylo něco okolo 21:45 hod.) a oni chtěly, ať to ještě teď přepíšu! Já jsem řekla, že už je pozdě a jsem unawená! Abatyše začala, že oni sou taky unawený a chtěj to dneska dočíst. Nikoho nezajímalo, že zítra musíme vstávat v 6:00 a že máme před sebou víkend, kdy bysme to mohli dopsat...! Makat, makat, makat DO NOCI! S Bělobou jsem se domluvila, že jí to pošlu na osobní mail, protože s Abatyší se o tom wůbec nedalo mluvit a tak jsem jí ignorovala! XD (FaKT!)
Jakmile jsem přišla do pokojíku... volala jsem mamce, jak dopadly její argumenty s ruským básníkem! XD
Zase jsem se rozčílila... a Z. mi nakázala, ať nic nepřepisuju a s tím jsem s ní souhlasila! Když jsem skončila s mamkou, musela jsem si vylít svoje srdce! Nadávala, nadávala, nadávala JSEM! Chodila jsem krok napravo, krok nalevo a nadávala jsem! (Nemohla jsem chodit dál!) Vážně psychOoo!
Když holQy skončily, "kapela" přestala hrát, (Vážně! Z. na flétnu, N. taky a M. na kytaru!) šly jsme spát!

PS: Volalo mi nezmáný číslo. Tak jsem to vzala ... ? Hmmm...? NěQDoO tam mluvil sprostě a bylo jasný, že neví, že volaj! Tak jsem ječela: "HALÓ! HEY! TY VOLÁŠ!" .. Ale nic... :( .. Tak jsem to típla. Když už jsem byla v posteli, zkusila jsem ho prozvonit... ae mobil byl už vypnutej...! PAKOoO!

♥ ZíTřEeEeeK pOoOooSLEDNííí ♥
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 zuzka zuzka | Web | 24. září 2008 v 16:08 | Reagovat

A copak sis oblikla:D

2 Black-Loginka Black-Loginka | 24. září 2008 v 17:19 | Reagovat

Džíny a triko.. XD

3 zuzka zuzka | Web | 24. září 2008 v 18:58 | Reagovat

:D..oki:)

4 zuzka zuzka | Web | 2. října 2008 v 18:41 | Reagovat

:))..wooooow takze uz doma??..uz se tesim na ten tvuj pokojik a samozrejme na tebe:)))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama